Nákupní košík

žádné položky

O našich výrobcích

Materiál:
šijeme převážně ze 100% bavlněných látek. Kvůli barevným odstínům nakupujeme látky u více výrobců, všechny látky před šitím vysrážíme, takže při praní na 40°C se už nesrazí.

Výrobky šijeme podle vlastních návrhů. 

Kapsáře za postel plníme dutým vláknem ( vatelínem ). Mají vatelín všitý ve švech a pak ještě všechny vrstvy prošité z lícové strany, takže se vatelín neshrne. Jako zavěšení na kapsáře šijeme většinou široká poutka k provlečení na tyč, ale můžeme Vám místo nich udělat kroužky k zavěšení na skobičky, tkanice na přivázání, nebo poutka na suchý zip.

Univerzální kapsáře větších rozměrů plníme termolínem, ty menší jsou bez výplně. Barvy, velikost a počet kapes uděláme podle požadavků zákazníka.

Školní kapsáře pro prvňáčky tři kapsy - jednu větší a dvě menší. Dodáváme je i do škol.
Při hromadných objednávkách ( nad 15 kusů ) kapsářů do školy, nebo do školky neúčtujeme poštovné.

Kapsáře do školky šijeme z dvojité látky na zadní části je průvlek na ramínko, vpředu je jedna velká kapsa a dvě menší. S kapsářem dodáváme i dřevěné ramínko.

Pytlíky šijeme ve více velikostech: - na papuče, na cvičební úbor, na drobnosti, na bylinky, do kuchyně aj. Můžeme Vám na ně našít monogram, nebo obrázek.

Pytle na prádlo lze využít doma ve skříni na prádlo, na dovolenou, dětem na hračky, nebo do školky na lůžkoviny. Máme pytle ve více velikostech a barevných provedeních, všechny mají jednoduché uzavírání - stačí ze dvou stran zatáhnout. Mohou se i zavěsit.

Povlaky na polštářky mají na zadní straně knoflíky na zapínání. K povlakům lze objednat i vnitřní polštářek - výplň ušitou z bavlněné látky, plněnou dutým vláknem s atestem pro děti do tří let.

Zástěrky pro děti šijeme ve třech velikostech, po domluvě můžeme udělat i jinou velikost.

Dále v naší nabídce najdete ubrousky na svačinu, prostírání aj.

Jestli stihneme chtěli bychom rozšířit sortiment o další výrobky.

Pokud Vám chcete o našich výrobcích vědět ještě něco jiného, tak napište na mail avekos@seznam.cz nebo zavolejte na tel: 728 916 882. Na vše Vám rádi odpovíme.